Co nowego w Twojej Bankowości Internetowej?
Zmieniamy się dla Ciebie!

Już 16 listopada pojawi się nowy layout (układ strony) Bankowości Internetowej.

Co się zmieni?

Pierwsze co zauważysz, to odświeżona szata graficzna. Dodaliśmy nowe ikony i ilustracje, zmieniliśmy kolorystykę. W kolejnym kroku zauważysz z pewnością to, co najważniejsze - że rozszerzyliśmy funkcjonalność Twojej bankowości internetowej. Wszystko po to, byś mógł wygodnie korzystać z usług naszego banku. Zawsze bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.

Co może Cię zaskoczyć?
 

  • Historia transakcji

Wszystkie zrealizowane transakcje (przelewy, płatność Blikiem, płatności kartą etc.) znajdziesz w mini aplikacji 1 Historia transakcji. Domyślnie system wyświetla ograniczoną liczbę ostatnich transakcji. Możesz to zmienić, ustawiając własne wartości filtrowania.
Historię transakcji znajdziesz także w formie kafelka na 2 Pulpicie.

  • Przelewy odrzucone

Jeśli z jakiegoś powodu zlecony przez Ciebie przelew nie będzie mógł zostać zrealizowany (np. gdy na koncie zabraknie środków), informacje o tym znajdziesz w mini aplikacji 3 Przelewy, zakładce 4 Odrzucone. Nie dotyczy to przelewów anulowanych przez użytkownika - tych system nie wyświetla.

  • Pobieranie potwierdzeń

Potwierdzenia zrealizowanych transakcji pobierzesz w mini aplikacji 5 Historia transakcji. Wystarczy, że klikniesz w belkę wybranej transakcji, a rozwiną się jej szczegóły. Po prawej stronie kliknij przycisk 6 Pobierz potwierdzenie.


Wskazówka
Jeśli chcesz pobrać zbiorcze potwierdzenie dla kliku wybranych transakcji, kliknij przycisk Więcej i zaznacz je na liście. Następnie kliknij przycisk 7 Pobierz potwierdzenia.

  • Przelewy oczekujące

Zlecone przez Ciebie przelewy oczekujące na realizację (w tym te z tytułu zlecenia stałego), znajdziesz zarówno w mini aplikacji 8 Przelewy w zakładce 9 Oczekujące, jaki w mini aplikacji 10 Rachunki, w zakładce 11 Przelewy oczekujące.

  • Zlecenia stałe

Nie martw się terminami rachunków. Jeśli często wykonujesz powtarzalne przelewy (np. za abonament internetowy) możesz utworzyć. Zlecenie stałe i zarządzać nim w mini aplikacji 12 Przelewy - zakładka 13 Zlecenia stałe.

  • Wczytywanie list

Wprowadziliśmy dynamiczne wczytywanie treści na listach, czyli brak tzw. stronicowania. Na długich listach kolejne wersy (np. na liście transakcji) wczytają się dynamicznie w trakcie przewijania strony.

Przyjemnego bankowania!


Do pobrania:
Instrukcja bankowości Internetowej
Bankowość Internetowa dedykowana mikrofirmom


Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów