Nowa placówka Banku Spółdzielczego w Łańcucie

14 lutego 2017 r. przy zbiegu ulic Podzwierzyniec i Kochanowskiego w Łańcucie otwarto nową placówkę Banku Spółdzielczego. To ważne wydarzenie nie tylko dla samego Banku, ale również ziemi łańcuckiej, gdyż świadczy o rosnącej pozycji tej instytucji finansowej, której właścicielami są mieszkańcy terenu jej działania.


Filia na Podzwierzyńcu jest już ósmą placówką Banku Spółdzielczego w Łańcucie, jest także pierwszą przy której wkrótce zostanie uruchomiony tzw. wpłatomat, czyli całodobowe rozwiązanie umożliwiające wpłacanie gotówki na rachunek bankowy bez udziału pracowników banku. - Każda nowa placówka jest dla nas wyzwaniem organizacyjnym. Zdecydowaliśmy się jednak na taki ruch, ponieważ chcemy być instytucją „blisko ludzi”. Mamy wielu Klientów w tej części miasta oraz okolicznych miejscowościach. Otwierając placówkę właśnie na Podzwierzyńcu wychodzimy im naprzeciw – mówi Szczepan Kozłowski prezes Banku Spółdzielczego w Łańcucie.
Nowy punkt terenowy jest dobrą okazją, by przypomnieć o tym, co wyróżnia Bank Spółdzielczy. Bez wątpienia Jego atutem jest umiejętne łączenie tradycji
z nowoczesnością. Bank od ponad stu lat trzyma się starych sprawdzonych zasad chronienia oszczędności (obecnie posiada 60% nadwyżkę depozytów nad kredytami), aktywnego oddziaływania na rozwój gospodarczy lokalnego środowiska, rzetelnego informowania klientów i realizowania w pełni jawnej polityki finansowej.
Z drugiej strony, rozważnie i konsekwentnie wprowadza nowoczesne produkty oraz rozwiązania finansowe. Od 2016 r. klienci pracujący lub podróżujący za granicę, a także pobierający świadczenia zagraniczne, mogą korzystać z rachunków walutowych prowadzonych za 0 zł i umożliwiających m. in. wysyłanie i otrzymywanie przelewów z zagranicy. Mogą także przechowywać oszczędności, a także dokonywać wpłat i wypłat w walutach obcych.
Bank Spółdzielczy w Łańcucie oferuje klientom dostęp do rachunku bankowego za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej oraz nowoczesnych kart płatniczych. Posiadacze rachunków prowadzonych w Banku mogą korzystać również z usługi SMS Bank.
Bank daje także możliwość łatwego, szybkiego i bezpiecznego dokonywania przekazów międzynarodowych oraz krajowych za pośrednictwem sprawdzonego partnera Western Union zajmującego się międzynarodowymi przekazami pieniężnymi od ponad 130 lat.

Filia Podzwierzyniec
Godziny otwarcia: pon. – pt. 9:00 – 16:00
Tel. 17 225 06 11

Wpłatomat:
Przy placówce znajduje się bankomat, trwają prace by uruchomić w nim funkcje wpłatomatu.


Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów