Aplikacja mobilna BSGo Junior już jest!Bank Spółdzielczy w Łańcucie doskonale rozumie potrzeby młodych ludzi, gdyż razem budujemy przyszłość i dlatego cieszymy się ogromnie, że uruchamiamy aplikację mobilną BSGo Junior.

Aplikacja BSGo Junior została stworzona z myślą o młodzieży jest intuicyjna i wygodna w korzystaniu. Nie jest przeładowana zbędnymi funkcjami, co ułatwia korzystanie z niej. Język komunikacji w aplikacji jest zrozumiały dla nastolatków. Ważne jest, że aplikacja BSGo Junior dorasta razem z użytkownikiem. Gdy ten skończy 18 lat, następuje automatyczne przełączenie na profil dla dorosłego użytkownika. Fakt ten jest komunikowany zarówno młodemu użytkownikowi, jak i rodzicowi.
 

  • Dla nastolatków szczególnie ważna jest samodzielność w codziennym bankowaniu i dokonywaniu pierwszych transakcji płatniczych. W związku z tym, że młody Klient nie posiada jeszcze dochodów, powinien mieć możliwość sprawnego zasilenia konta. Kluczową funkcją aplikacji dedykowanej młodzieży jest więc prośba o przelew lub kieszonkowe, wsparta komunikacją push. Nie mniej istotne są również opcje doładowania telefonu, szybkich płatności BLIK, czy też funkcja wirtualnej skarbonki.

  • Wierzymy, że kontrola finansów jest ważna dla rodziców, dlatego udostępniamy specjalny panel w bankowości mobilnej oraz internetowej dla rodziców. Dzięki temu rodzice mają możliwość dyskretnej kontroli wydatków i ustanawiania limitów dla swoich dzieci. Przejrzyste prezentowanie najważniejszych informacji, takich jak częstotliwość wypłat czy analizy dotyczące kwot operacji, umożliwiają skuteczne ich monitorowanie.

Poznaj aplikację

 
Dokumentacja użytkownika systemu AssecoEBP - Aplikacja WWW dla Juniora


Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów