Konferencja jubileuszowa "Nowocześnie i Bezpiecznie"
W dniu 28 września 2023 roku w Hotelu Łańcut odbyła się konferencja jubileuszowa pt. "Nowocześnie i Bezpiecznie" zorganizowana przez Bank Spółdzielczy w Łańcucie z okazji 110-lecia swojej działalności.

Jubileusz ten jest dla nas nie tylko ważnym i szczególnym wydarzeniem, ale i zarazem powodem do dumy.

Na konferencji jubileuszowej pojawiło się wielu specjalnie na tę okazję zaproszonych gości, wśród których obecni byli przedstawiciele środowiska bankowości spółdzielczej. Start konferencji poprzedziło samodzielne wybijanie przez uczestników specjalnie zaprojektowanej z okazji 110-lecia działalności Banku monety na urządzeniu menniczym.

Konferencję otworzył prowadzący Krzysztof Szczepaniak następnie Prezes Banku Spółdzielczego w Łańcucie Szczepan Kozłowski przywitał gości i rozpoczął wydarzenie.

Program konferencji jubileuszowej wypełniały przemówienia zaproszonych gości oraz władz Banku.

Zaproszeni goście mogli posłuchać ciekawostek dotyczących historii Banku Spółdzielczego w Łańcucie oraz informacji o aktualnej strukturze Banku i statystykach, takich jak: ilość klientów, liczba wydanych kart, oraz osób które korzystają z bankowości internetowej.

Przedstawione zostały również nowoczesne rozwiązania, które w ostatnim czasie zostały wdrożone w Banku oraz te które wkrótce zostaną wprowadzone.

Po ukończonych wystąpieniach odbył się panel dyskusyjny.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i świętowanie razem z nami Jubileuszu 110-lecia działalności.

Zapraszamy do obejrzenia obszerniejszej fotorelacji z wydarzenia na naszym fanpagu na facebooku. 

Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów