Loteria „Jeden krok do wygrywania”Od 4 września 2023 r. do 28 stycznia 2024 roku trwa loteria „Jeden krok do wygrywania”. Mogą wziąć w niej udział klienci Banku Spółdzielczego w Łańcucie, którzy zarejestrują swoją kartę Visa, debetową lub kredytową i będą z niej aktywnie korzystać.


Do udziału w loterii niezbędna jest rejestracja karty Visa, wydana przez Bank Spółdzielczy w Łańcucie,a następnie jak najczęściej płacić nią za zakupy i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online, bądź mobilnie. Każda transakcja kartą Visa staje się losem na loterii.

Podwójny los można otrzymać za zakupy w sklepach internetowych, a także za płatności mobilne, czyli telefonem, zegarkiem lub opaską po dodaniu karty Visa do dowolnego portfela cyfrowego, np. Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Xiaomi Pay, Visa Mobile. Im więcej razy klient płaci kartą, tym większe ma szanse na wygraną.Dodatkowy los można jednorazowo otrzymać już w momencie rejestracji karty, dzięki wpisaniu numeru identyfikacyjnego (ID) doradcy z naszego Banku.

Organizator loterii „Jeden krok do wygrywania” przygotował ponad 1000 nagród. Nagrodą główną jest samochód Kia Rio. W każdym miesiącu wygrać można artykuły gospodarstwa domowego i sprzęt elektroniczny: we wrześniu trzy żelazka z generatorem pary, w październiku trzy roboty kuchenne, w listopadzie trzy urządzenia sprzątające iRobot Roomba, w grudniu trzy ekspresy ciśnieniowe do kawy, a w styczniu trzy konsole do gier. Ponadto co miesiąc losowanych jest 30 kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł, a co tydzień
50 kart o wartości 50 zł.
 


Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów